2023 m. vestuvinių suknelių tendencijos

Vestuvinių suknelių mada yra ypatinga. Jei kasdienių dalykų tendencijos keičiasi kiekvieną sezoną ir jose galima atsekti aiškų ciklą, tai su vestuvėms skirta apranga viskas kitaip. Tendencijos taip pat keičiasi. Bet savaip. Kai kurios suknelės išlieka aktualios metų metus, kitos – mados žurnalų puslapiuose, bet mūsųs niekas taip nejaudina, kaip kitų metų vestuvinių suknelių tendencijos. Nuo plonų permatomų sluoksnių suknelių iki didžiausios iškirptės iki spalvų – tiek daug naujo.

Štai penkios populiariausios 2023 metų vestuvinių suknelių tendencijos, apie kurias jau galima svajoti dabar.

Atviri pečiai

Šiuolaikinė suknelė su atviriais pečiais pasižymi šiuolaikišku „Disney Princess“ jausmu (kas dar jaučia „Belle“ atmosferą?), kuri buvo pagaminta tiek širdelės formomis, tiek permatomais audiniais su gėlėmis. Kas gali būti labiau pasaka nei tai?

Permatomi sluoksniai


Tikriausiai viena iš labiausiai paplitusių šio sezono tendencijų. Permatomas siluetas yra populiarumo viršūnėje tarp dizainerių. Perregimas sukneles kai kurie vis dar suvokia kaip provokuojančias. Tačiau jos turi daug romantikos ir jaudinančio grožio. Nuotaka tarsi apgaubta subtilios miglos, puošnių raštų ar gležnų gėlių.

Spalvos


Dizaineriai jau keletą sezonų žaidžia su įvairiaspalviais botaniniais atspaudais baltame fone, tačiau gaivus jausmas yra perėjimas prie spalvų kaip fono, ypač pastelinės mėlynos ir šviesiai rožinės spalvos, kurios yra du populiariausi pasirinkimai. Jei ieškote būdo, kaip padėti savo vestuvėms išsiskirti ir parodyti savo unikalią asmenybę, tai gali būti geras būdas.

Dideli gėlių motyvai

Absoliuti 2023 metų tendencija – didžiuliai gėlių žiedai, puošiantys rankoves ar korsetą. Jie suteikia aprangai sluoksniavimo, bet tuo pačiu neapsunkina. Dekoratyvinių gėlių ypatumas yra jų elegancija ir orumas. Dėl šios priežasties net ir didelės suknelės atrodo tvarkingai ir švelniai.

Mini


Nors didieji nuotakų dizaino namai jau kurį laiką siūlo mini sukneles kaip variantą vakarėliui po ceremonijos, mikrovestuvėms, vis daugiau nuotakų rizikuoja mada, šios kojas apnuoginančios suknelės yra vertos ceremonijos. Galimos versijos beveik visose čia aptartose tendencijose, todėl mums patinka šie mini modeliai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s