2023 m. vestuvinių kostiumų tendencijos

Šiuo metų laiku bandome nuspėti geriausias 2023 m. vestuvinių kostiumų tendencijas. Jaunikis gali parodyti savo asmenybę novatorišku dizainu, kuris palaiko klasikinę dvasią, bet siekia sustiprinti individualią esmę. Nes kiekvienas vyras yra unikalus. Šiame įraše atraskite keletą pagrindinių vestuvinių kostiumų tendencijų ateinančiais 2023 m. Nesenstanti elegancija su šiuolaikišku prisilietimu, būdingu šiuolaikiniams vyrams.

Smokingas

2023 metų vestuvinių kostiumų tendencija yra (ir tikriausiai jau atspėjote) vakarienės kostiumai! Arba smokingai! Arba “juodas kaklaraištis”Black tie”! Arba vakariniai drabužiai! Kad ir kaip norėtumėte apibūdinti, tendencija yra ta pati- vyrų smokingas. Vyrai, vilkintys Džeimso Bondo vakarinius drabužius vestuvėms, buvo tai, ką matėme tik Holivudo filmuose. „Black Tie“ vestuvės buvo populiarios jau keletą metų, tačiau po „Covid“ tendencijos išties labai pakrypo į klasikinį smokingą. Dabar matome, kad jie dėvimi ne tik per vestuves su juodais kaklaraiščiais, bet ir per bet kokį įsivaizduojamą vestuvių stilių.

Kostiumai su dryžiais


Jaunikio apranga vestuvių ceremonijoje turi būti kitokia, elegantiška ir derėti su nuotakos apranga. Satino dryžiai ant kelnių yra neatsiejama 2023 m. vyriškų vestuvinių kostiumų dalis. Norėdami užbaigti madingą išvaizdą, turėtumėte priderinti batus, bet ne lakuotus. Rinkitės matinius, kad nesumažintumėte sukurtos aprangos kainos.

Velvetas ir Veliūras


Geriausi vestuviniai kostiumai vyrams 2023 yra gaminiai iš velveto arba veliūro. Vyriškų vestuvinių kostiumų 2023 spalvų tendencijos yra bordo, žalios ir mėlynos spalvos. Zomšiniai aksesuarai laikomi tinkamais vestuvių ceremonijai. Labai stilingai atrodys gaminiai su lopais, užtrauktukais. Aksominis smokingas 2023 metais atrodys elegantiškai, atitinkantis visus rafinuoto skonio mėgėjų reikalavimus.

Prigludusio silueto


Prigludusio silueto kostiumai taip pat randami 2023 m. vestuvinių vyriškų kostiumų mados tendencijose. Yra daugybė vyriškų kostiumų stilių, tačiau ne visi tinka vestuvėms. Prieš rinkdamiesi šį stilių, turėtumėte pagalvoti, ar jis bus tinkamas ir ar tiks jūsų figūrai. Toks kostiumas tiks puikiai pabrėždamas gerą formą, ypač jei esate lieknas vaikinas. Marškiniai parenkami atsižvelgiant į priderinto švarko spalvą, kaklaraištį, klasikinius batus ir sąsagas.

Ryskios spalvos


Pastaruosius dvejus metus mados namai, tokie kaip „Fendy“, „Tom Ford“ ir ne tik, kiekvienam jaunikiui siūlo klasikinių spalvų gamą (juodą, tamsiai mėlyną) pakeisti ryškių spalvų kostiumais. Viena įspūdingiausių ir tuo pačiu elegantiškiausių spalvų – prinokusių vyšnių ar vyno tonai. Jei ryškesnės vaivorykštės spalvos neišsiskiria iš bendro vestuvių stiliaus, tuomet drąsiai galite rinktis geltonos, mėlynos ar smaragdo spalvos kostiumą.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s