Vestuvių dekoro tendencijos 2023 metams

Per pastaruosius metus, matėme kaip keičiasi vestuvių dekoras, kiekvienas dešimtmetis paruošdavo vis kažką naujo – pradedant aštuntuoju kai vyravo vien tik balta spalva, ir baigiant minimalistiniu bei kaimišku stiliumi iki pat 2020-ųjų. Dabar, kai esame 2023-iaisais, kyla naujos dizaino tendencijos, kurios nulems kitą vestuvių dekoravimo erą.

Ryškios spalvos ir netikėtos tekstūros

Dekoratoriai pastebėjo, kad vis daugiau porų yra linkę eksperimentuoti su spalvomis bei rinktis ryškiasnias vestuvių spalvas. Mes, kaip dekoratoriai, tuo labai džiaugiamės, nes ši tendencija suteikia daug daugiau gėlių dizaino galimybių ir išplečia mūsų sritį tekstilės, baldų ir mados srityse.

Žaidimas su apšvietimu

Nors apšvietimas visada buvo svarbi vestuvių dekoro dalis, pastebėjome, jog poros dabar teikia pirmenybę individualiam apšvietimui labiau nei bet kada anksčiau. Negalima to pervertinti – įmontuoti unikalūs ir gražūs šviestuvai, gali pakeisti (į gerą pusę!) erdvę labiau nei bet kuris kitas dekoro elementas.

Interjero dizainas vestuvėse?

Taip! Nors dauguma porų, planuojančių vestuves, naudojasi vietos teikiamais ištekliais, šiais metais galime pastebėti, kad daugiau renginių komandų statys naujas struktūras, kad padidintų erdvę ir sukurtų aplinką, kuri bus nepamirštama. Tai naujas išūkis dekoratoriams naudoti tikrus gyvenamuosius baldus.

Daugiau dėmesio šokių aikštelėms

Šiais metais dizaineriai žaidžia su įvairiausiomis detalėmis bei spalvomis – nepaliko nuošalyje ir šokių aikštelės. Yra tiek daug skirtingų individualių šokių aikštelių variantų – būkite kūrybingi ir sukurkite savo šokių aikštelę. Jei planuojate spalvingas vestuves, sukurkite vestuvių šokių aikštelę, atitinkančią jūsų spalvų paletę, arba netgi sukurkite individualų modelį ar dizainą.

Nuotakos praėjimas

Prisiminkime filmą “Pasakiškai turtingi” bei sceną, kur nuotaka įspūdingai plaukia link altoriaus. Štai tokie nuotakos praėjimai bus ypač madingi šiais metais – idėjų galima semtis net iš mados šou ar įvairiausių filmų. Garantuojame, jog šiais metais pamatysime įdomių bei kūrybiškų “vestuvių koridorių”.

Kūrybingi vestuvių ženklai

Kalbant apie sėdimų vietų lenteles ar dienos plano lentą – jos dažniausiai būna minimalistinės, tinkančios prie bendros šventės tematikos. Šiais metais bus ypač madinga netradicinės bei didelės – tai bus primas dalykas, kas kris į akis svečiams įėjus į šventės vietą. Traktuojama, jog šios lentos bus tikros kūrybiškumo sensacijos.

Esame tikri, kad poros tikrai džiaugsis šiomis 2023 m. vestuvių tendencijomis, kurios nukrypsta nuo tradicinių vestuvių. Nebijokite būti išradingi!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s