Vestuvių paketai

Kiekvienas Jūsų noras mums yra svarbiausias ir mūsų komanda padarys viską, kad Jūsų svajonės išsipildytų. Kiekvienas vestuvių paketas yra unikalus ir pritaikytas kiekvienai porai atskirai pagal biudžetą ir pageidavimus. Nesidrovėkite ir parašykite mums laišką – mes pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus.

*************************************************************************************

Santuoka ant jūros kranto!

Ar visada svajojote susituokti ant Viduržemio jūros kranto? Jūsų svajonė gali išsipildyti tuoj pat. Žydras dangus, mėlyna jūra, baltas smėlis – kiekvienos poros svajonė, tačiau tai labai lengvai gali tapti realybe. Susisiekite su mumis el. paštu vestuveskipre@gmail.com arba aplankykite mūsų facebook paskyrą http://www.facebook.com/vestuveskipre ir pasiūlysime Jums paketą pagal Jūsų biudžetą. Nieko nėra neįmanomo, reikia tik labai norėti!

*************************************************************************************

Specialūs pasiūlymai dviems!

Ar norite pabėgti dviese į šiltus kraštus? Nenorite didelių, storų lietuviškų vestuvių? Ar norite susituokti žiemos sezoną, tačiau bijote pataikyti blogu oru? Tad susituokti Kipre kaip tik Jums! Susituokite metrikacijos skyriuje ir džiaukitės nuostabia fotosesija paplūdimyje – jokių rūpesčių, jokio streso!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s