Kostiumų idėjos jaunikiams 2017

Didžiausias dėmesys per vestuvės dažniausiai tenka nuotakai ir jos suknelei, tačiau nevertėtų užmiršti ir jaunikio. Šiais laikais nustebinti ir išsiskirti gali kiekvienas, kuris turi bent šiek tiek vaizduotės. Kostiumas kartu su nuotakos vestuvių suknelė nustato toną visai šventei ir pabrėžia pasirinktą stilių. Vyrų mados kiekvienais metais nustato naujas taisykles vestuvių drabužiui, todėl nereikia manyti, kad bet koks padorus kostiumas tiks tokią svarbią dieną. Galiausiai jaunikis turėtų išsiskirti iš minios  gražiai apsirengusių svečių ir pritraukti dėmesį bei susižavėjimo žvilgsnius.

Mūsų komanda norėtų pasiūlyti penkias idėjas vyriškiems kostiumams , kurios bus ypač aktualios ir madingos.

1.Klasikinis kostiumas

1.jpg

Klasikinio stiliaus juodos spalvos kostiumai madingi visada, tačiau dizaineriai rekomenduoja šiek tiek paįvairinti šį vestuvių drabužį išsiuvinėtais ar su aplikacijomis atlapais. Taip pat reiktų rinktis neįprastą liemenę ar kaklaraištį, kad suteiktumėte įdomų atspalvį ir žaismingumo.

2. Geometrinių raštų

2

Geometriniai raštai yra vienia madingiausių vyrų mados 2017 tendencija, tekstūruoti gėlių motyvai buvo pademosntruoti per pastaraisius Valentino madų namų pristatymus. Tokie raštuoti švarkai puikiai atrodo su vienspalvėm griežto stiliaus kelnėm.

3. Ombre efekto kostiumai

2 (1)

Drąsūs jaunikiai gali išbandyti ypač aktualią mados tendenciją kostiumą su ombre efektu ir susiaurintaom iki kulkšnių kelnėm. Šias kelnes rekomenduojame derinti su klasikiniais batais, madingaisiais Loferiais ar net mokasinais. Šis vestuvinio kostiumo variantas puikiai tiks vestuvėms užsienyje ar egzotinės šalies paplūdymyje.

4. Smaragdo spalvos kostiumas

4

Gili smaragdo atspalvio žalia gali būti vadinama nedviprasmiškai šio sezono hitu . Ši spalva gali būti naudojama nespalvotovisam kostiumui (švarkas + kelnės), o taip pat stilingasame derinyje juodos kelnės ir kontrastingas intriguojantis švarkas. Aksominas pripažintas vienas populiariausių audinių vyrų vestuvių kostiumams, švelnus audinys su matine tekstūra ir prašmatnia smaragdo žalios spalvos kibirkštimi.

5. Modernusis dandy stilius

6.jpg

Šiais metais bus madingi prabangūs ir retro stiliaus kostiumai , todėl mados dizaineriai siūlo atnaujintus Britiško dandy stiliaus kostiumus. Klasikinis smokingas , tiks tik vakare , o ne šventėms dienos metu . Puikus derinys yra juodos arba labai tamsios mėlynos spalvos vestuvių smokingas su sniego baltumo marškiniais ir peteliške. Kelnės šiuo atveju reikėtų dėveti be diržo , geriau su petnešomis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s