Meilės istorija: Ingrida ir Evaldas ištarė “Taip” meilės saloje Kipre

Ingridos ir Evaldo vestuves pradėjome planuoti daugiau nei prieš metus iki išsirinktos ceremonijos datos. Super aktyvi ir miela Ingrida ir poros balansą išlaikantis ramusis Evaldas, nusprendė įgyvendinti savo svajonę susituokti ant jūros kranto Kipre. Kiekvienas, kuris sutiko šią nuostabią porą, nuoširdžiai pavydėjo jų meilės ir laimės vienas kitam. Kai tik pradėjome organizuoti ceremoniją, žinojome, jog per vestuvių dieną, Ingrida ir Evaldas taip švęs ir 10-ies metų draugystės metines, tad mes norėjome patenkinti savo smalsumą ir paprašėme pasidalinti jų žavia meilės istorija.

--17

Ingridos ir Evaldo meilės istorija
2008.06.01 – 2018.06.01
(10 metų kartu)

Susipažinome mes vieno bendro draugo gimtadienio vakarėlyje, nors vienas nuo kito gyvenome apie 3km. spinduliu atstumu (tame pačiame miestelyje), bet iki tol nei Evaldas, nei aš vienas kito nebuvome nei matę, nei girdėję.
Evaldui aš iš pirmo žvilgsnio patikau – tokia jaunutė (tuo metu man buvo 16 metų), linksmutė, geraširdė mergina. Po gimtadienio Evaldas “susivairavo” mano telefono numerį ir nieko nelaukdamas, trečiają dieną (gimtadienis vyko dvi dienas) iš karto man parašė – pradėjome susitikti savaitgaliais (Evaldo draugų buryje), o po to ir ne tik jais.

37568756_619403571777605_6830677358622539776_n.jpg
Evaldas buvo atkaklus vyras ir siekė manęs rimtai. Atsimenu, kaip vakar tai būtų nutikę.. tai buvo 2008 metų birželio 1-oji diena, sekmadienis, vakaras, apie 20:00 val., saulė lėtai ir gražiai leidosi žeme.. grįžinėjome nusimaudę ežere, žvirkeliuotu kaimo takeliu link mano namų.. likus apie 400 metrų iki namų, Evaldas mane susistabdė ir žiūrėdamas tiesiai į akis, laikydamas už rankų, tvirtai bei vyriškai manęs paklausė (tiesa, ne pirmą kartą) – Sutinki būti mano mergina ? Šiek tiek pagalvojusi ir nutarusi pabandyti, atsakiau – Taip ! Nuo tos dienos ir prasidėjo mūsų meilės istorija ❤️
--209

2015.06.01 Evaldas man pasipiršo vidury Platelių ežero – taip, taip viduryje ežero (tai buvo viena iš laimingiausių ir romantiškiausių dienų mano gyvenime, kurią prisiminsiu visada ! Evaldas dėl manęs tą dieną laaabai pasistengė – stebino 😍), tądien ištariau antrajį – Taip ! O lygiai po triejų metų 2018.06.01 atšokome ir savo vestuves, pasakiškoje meilės deivės Afroditės saloje – Kipre 😍 Jas mums suorganizavo draugiškos, linksmos, pildančios įsimylėjelių norus bei svajones “Vestuvės Kipre” komandos merginos – Ačiū Jums labai, dar kartelį, Jūs esate nuostabios !😃❤️👌🏻 Mūsų vestuvės buvo tobulos mums ! Tądien abu vienas kitam ištarėme – Taip, ilgai ir laimingai.. ilgai ir be ribų..
*Mūsų meilės istorija tęsiasi iki šiol !💏

This slideshow requires JavaScript.

Kiekvieną kartą kai skaitome Ingridos ir Evaldo meilės istoriją, veiduose nedingsta šypsena. Mes džiaugiamės, jog galime pasidalinti jų meilės istoriją kartu su Jumis ir tikime, jog Ingrida ir Evaldas dar grįš į meilės deivės Afroditės salą!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s