Vestuvių dekoravimas norintiems sutaupyti

Vestuvės ypatinga šventė, kuri jeigu Jums labai pasisekė bus tik vieną kartą gyvenime, todėl reikėtų pasistengti įgyvendinti visas nuotakos svajones, bet tuo pačiu ne nuvaryti jaunikio į bankrotą. Vieni gali sau leisti neskaičiuoti vestuvių biudžeto, kiti verčiau sutaupytus pinigus išleistų povestuvinei kelionei, naujai mašinai, būsto remontui ar kitoms reikmėms. Šį kartą mes norėtume pasidalinti savo patarimais, kaip sutaupyti dekoruojant šventės vietą nešvaistant viso ilgai sukaupto kapitalo per vieną dieną.

1. Aliexpress

Pirmas lengviausias būdas, jeigu nesate kaip sakoma “prie meno” ar tiesiog nemėgstate ir neturite laiko terliotis su rankdarbiais, įsigyti dekoracijas ir dekoro elementus iš aliexpress puslapio.  Tik turėtume Jus įspėti, kad prekes reikėtų pirkti iš patikimų pirkėjų, tokių kurie turi ne vieną šimtą atsiliepimų ir vertinimų keturiomis žvaigždutėmis ir daugiau. Jeigu norite dar labiau sutaupyti pasirinkite prekes su nemokamu siuntimu tik būkite tikri, kad prekę užsisakote 4-5 mėnesius prieš vestuvių datą tuo atveju jei užsakytos prekės ilgai keliaus paštu ar nebus kokybiškos ar tokios, kokių tikėjotes, turėsite užtektinai laiko įsigyti kitas ar nusipirkti alternatyvas gyvenamojoje šalyje.

2. Pasidarykite patys

Tiems, kas mėgsta rankdarbius ir šiaip kažką gaminti savo rankomis siūlytume dekoracijas ir dekoro elementus pasigaminti patiems, tiesiog įsigyjant reikalingas medžiagas. Daugybę idėjų ir kaip jas paprastai įgyvendinti galite rasti Pinterest puslapyje arba Youtube su išsamiais filmukais, ką ir kaip daryti. Svarbiausia nepalikti visko paskutinei dienai ir taip pat realiai įvertinti savo sugebėjimus, todėl iš pradžių siūlytume užsisakyti ar nusipirkti nedideli kiekį reikalingų medžiagų ir pabandyti padaryti vieną ar kelis elementus, jeigu viskas klostosi kaip sviestu patepta, tada drąsiai pirkite daugiau reikalingų žaliavų pabaigti trūkstamiems dekoro elementams pasidaryti.

3. Skolinkitės

Jeigu žinote, kokių dekoracijų Jums reikia, siūlytume paklausti savo vedusių draugų gal kartais jie turi, kokių nors dekoro elementų užsilikusių nuo jų vestuvių ir kuriuos Jūs galėtumėte panaudoti savo vestuvėms. Manome, kad dauguma draugų ir giminių mielai sutiks Jums padėti ir paskolins juos, taip dalele prisidėdami ir padėdami Jums organizuoti Jūsų ypatingą šventę.

4. Dekoro nuoma

Puiki alternatyva pirkimui ir rankdarbiais būtų dekoracijų ir dekoro elementų nuoma, nes jeigu nesiruošiate vėliau panaudoti tarkim nusipirktų penkiasdešimties servetėlių žiedų ar milžiniškų vazų, tai siūlytume atsisėsti ir apskaičiuoti, kokių dekoracijų Jums reikia ir Jūs norite ir kiek kainuotų jas nusipirkti, pasigaminti ir išsinuomoti ir tada išsirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą.

5. Alternatyvos

Turite viziją, kaip turi būti papuošta vieta Jūsų šventei, o dabar pagalvokite kaip kai kuriuos elementus būtų galima pakeisti pigesnėmis alternatyvomis, pavyzdžiui žvakės kainuos pigiau nei didžiulės gyvų gėlių puokštės, taip pat žvakės suteiks daugiau romantikos vakaro metu ir po šventės visas nepanaudotas žvakes galėsite arba parduoti arba naudoti buityje.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s