Viena romantiškiausių vestuvių vakarienės vietų Kipre: Akmenukų Rezidencija

Limasolis (Lemesos) yra žavingas miestas puikioje vietoje palei ilgą smėlio juostą, kuri tirpsta Viduržemio jūroje. Tai antras pagal dydį Kipro miestas ir pagrindinis kosmopolitiško verslo centras bei turistų kurortas. Jis taip pat žinomas dėl savo šventinės atmosferos ir prabangių viešbučių bei turtingo gyvenimo stiliaus. Šiandien norime su Jumis pasidalinti vestuvių vakarienės vieta, kuri neabejojame tikrai jus sužavės! “Akmenukų rezidencija” įsikūrusi ant Viduržemio jūros kranto, tad puikus vaizdas garantuotas! Poros renkasi šią vietą dėl labai geros lokacijos, kitos – lieka užburtos Virduržemio jūros grožiu bei jaukumu. Tai tikrai viena romantiškiausių vietų Kipre, o jeigu trokštate vestuvių vakarienės po atviru dangumi su vaizdu į Viduržemio jūrą, sūlome apsvarstyti butent šį variantą.

“Akmenukų rezidencija” turi 2 terasas, kurios yra skirtinguose lygiuose. Viena iš terasų, arčiau jūros, pasidalina į dvi dalis – viena po atvirumi dangumi, kita po medžiais su įvairaus dydžio lemputėmis. Antroji terasa yra aukšteniame lygyje ir su stogu. Iš abiejų terasų atsiveria nepakartojamas vaizdas į jūrą. Priklausomai nuo paros laiko galėsite grožėtis arba jūros mėliu arba visomis saulėlydžio spalvomis. Nors Kipras yra sala, kur saulė šviečia daugiau nei 300 dienų, tačiau rinktis šią vietą rekomenduojame sezono metu – nuo balandžio iki spalio mėnesių.

Čia galima surengti įvairaus stiliaus vestuvės. Ši vieta idealiai tinka vestuvėms, kurių tematika boho ar labiau kaimiško stiliaus, tačiau taip pat šią vietą galima paversti prabangia būtent dekoracijų pagalba. Ant medžių kabančios lemputės suteikia jaukumo bei romantiškumo jausmą, tad galima išsiversti su minimaliomis dekoracijomis taip pat – gyvos gėlės, aukštos žvakės, bei keletas kitų minimalistinių detalių.

Vestuvės turėtų būti viena iš geriausių dienų Jūsų gyvenime, kurios prisiminimai dar ilgai šildys Jūsų ir artimųjų širdis. Tikėkimės, kad šiandien leidome Jums bent truputį pasvajoti ir pamiršti kasdieninius rūpesčius, o galbūt net apibudinome Jūsų svajonių vestuvių vakarienės vietą.

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s