Galu Seaside: romantiška vieta ant jūros kranto Jūsų vestuvėms

Šiandien norėtume Jums pristatyti nuostabią vietą ant jūros kranto, kuri gali būti idealus ir elegantiškas pasirinikimas Jūsų vestuvėms. Įsikūrusi Dhekelijos kelyje, apie 10 minučių nuo Larnakos miesto centro ir 10 minučių kelio nuo didžiųjų Larnakos Bay viešbučių. Galu Seaside reklamuojasi nuostabiu paplūdimiu, elegantišku interjeru, privačia teritorija, dideliu plotu ne tik susodinti svečiams, bet ir šokių aikštelei.

„Galu Seaside“ vieta yra puiki bet kokio tipo privatiems vakarėliams – tai stebuklinga erdvė, kurioje galima švęsti ypatingą dieną, ar tai būtų diena ar naktis. Be paplūdimio, baro ir restorano zonų, „Galu Seaside“ tai nuošali salė suteikia Jums privatumą, kurio Jūs norite savo šventei su kvapą gniaužiančiu jūros vaizdu. Dienos metu Jūs galite surengti paplūdimio vakarėlį ar net išsimaudyti. Jūsų šventė džiugins svečius, kurie gali šokti ir linksmintis prie smėlėto kranto ar tiesiog atsipalaiduoti šešėlyje ir mėgautis įspūdingu vaizdu į jūrą. Vakare ar naktį „Galu“ pajūris yra idiliška vieta jūsų vestuvėms: galite stebėti saulėlydį ar pasimėgauti atspindžiu, kurį mėnesiena sukuria jūros paviršiuje, gurkšnodami šampaną ir grožėdamiesi žvaigždėtu dangumi. Jūs ir Jūsų svečiai mėgausis unikalia atmosfera, puikiu aptarnavimu ir išskirtine virtuve (Jūsų pasirinkimas). Šioje vietoje galima surengti vakarėlius nuo 80 iki 2000 žmonių.

Jeigu norėtumėte tikrų kiprietiškų vestuvių, tuomet ši vieta kaip tik Jums! Juk ne visi mes mėgstame švęsti tk tarp artimųjų. Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s